Toroslar Belediyesi’nden gönül köprüsü

Toroslar Belediyesi, vatandaşların ulaşımlarını rahatlatacak çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Çukurova Mahallesi sakinlerinin köprü talebini yerine getirerek, yüzleri güldürdü. Vatandaşlar, mahallenin içinden geçen dere yatağı nedeniyle ulaşımda sıkıntı yaşıyorlardı. Özellikle yağışlı günlerde zorluk çeken mahalle sakinleri, köprü yapılması konusundaki taleplerini Yılmaz’a iletti.Belediye ekipleri, Yılmaz’ın talimatı doğrultusunda Çukurova Mahallesi’ndeki dere yatağının üzerine köprü yerleştirdi. Toroslar Belediyesi’nin demir atölyelerinde projelendirilip imal edilen 12 metre uzunluğundaki köprü ile mahalle sakinleri artık daha rahat ve güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlayacak.

 

KÜÇÜKCAN: “VATANDAŞLARIMIZIN MAĞDURİYETİ GİDERİLDİ”

Çukurova Mahalle Muhtarı İlkay Küçükcan, mahallelerinde bulunan dere yatağı nedeniyle geçiş güzergâhlarında sıkıntı yaşadıklarını belirterek, taleplerini yerine getiren Yılmaz’a teşekkür etti. Muhtar Küçükcan; “Mahalle sakinlerimizin isteği doğrultusunda Başkanımız Atsız Afşın Yılmaz’dan köprü yapılması konusunda talepte bulunduk. Başkanımız bu isteğimizi karşıladı ve vatandaşlarımızın mağduriyetini giderdi” dedi.

 

“ARTIK DAHA GÜVENLİ BİR ULAŞIM SAĞLAYACAĞIZ”

Köprünün yerleştirilmesiyle artık güvenli geçişin sağlanacağını belirten mahalle sakinleri de Yılmaz’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek; “Özellikle yağmurlu günlerde yol güzergahımız uzadığı için büyük sıkıntı yaşıyorduk. Köprümüz mahallemize hayırlı olsun. Ayağımız sudan kurtuldu. Başkanımız Atsız Afşın Yılmaz’a ve ekibine teşekkür ediyoruz. Tüm mahalle sakinleri bu hizmetten çok memnun oldu. Başkanımızdan Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

 

YILMAZ: “DAHA MODERN BİR KENT İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

İnsan odaklı hizmetleri ile vatandaşın sevgisini kazanan Yılmaz ise hemşehrilerine kolay ve güvenli ulaşım imkanı sağlamak adına çalıştıklarını söyledi. Yılmaz, “Vatandaşlarımızın talebi doğrultusunda Çukurova Mahallemizdeki dere yatağının üzerine demir köprü yerleştirdik. Tüm mahallelerimize eşit hizmet götürme gayretiyle çalışıyoruz. Köprü, mahallemize hayırlı olsun. İlçemizi daha modern bir kent haline getirmek için gayret gösterirken, bu kapsamda en büyük motivasyon kaynağımız ise hemşehrilerimiz ile olan gönül köprümüz. Onların hayır dualarını almak, yüzlerinin güldüğünü görmek bizleri de mutlu ediyor. Biz büyük bir aileyiz. Toroslar ailesinin her bir ferdinin mutluluğu için çalışıyoruz” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

Bir yanıt yazın