Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Hatice Bilkur Öztürk’ün kliniğine görkemli açılış

Çalıştığı Hastanelerde yaptığı başarılı Ameliyatlarla vatandaşların beğenisini toplayan Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Hatice Bilkur Öztürk’ün açmış olduğu kliniğinin açılışı görkemli bir şekilde gerçekleştirildi.

Merkez Yenişehir ilçesine bağlı Adnan Menderes bulvarı Barbaros mahallesinde bulunan kliniğin açılışına Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Bedri Dursun, Mersin Ağır Ceza Başkanı Savcı Temer Yalçın, Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı R.Kaya Tepe, Yönetim Kurulu Üyesi (Sayman) Abdullah Biçer, iş, sağlık, siyaset, sanat camiasından çok sayıda önemli isim katıldı.

Çok sayıda davetlinin katıldığı kliniğin açılışı Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi üyesi Bedri Dursun ile Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Rüstem Kaya Tepe Ve Dr. Hatice Bilkur Öztürk tarafından gerçekleştirildi. Açılışta bir konuşma yapan Bedri Dursun; Dr. Hatice Bilkur Öztürk’ün çok başarılı bir doktor olduğuna dikkat çekerek, bu kliniğin Mersin için önemli bir yer olacağına söyledi.

Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Rüstem Kaya Tepe ise Plastik Cerrahi Uzmanı Dr.Hatice Bilkur Öztürk’ün çok başarılı hizmetlerde bulunduğunu ve Mersin’de çok önemli hizmetlerde bulunduğunu belirterek, bu kliniğin açılmasından dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdi.

Dr Hatice Bilkur Öztürk kimdir?

Dr Hatice Bilkur Öztürk, 2000 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 2006-2011 yılları arasında Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi ihtisasını tamamlamıştır. 2011 yılında Mersin Devlet Hastanesine atanarak mecburi hizmetini tamamlamıştır. 2017 yılından itibaren Mersin Şehir Hastanesinde görev yapmış, 2021 yılında kendi isteği ile istifa ederek kliniğine geçmiştir. Kliniğinde meme estetiği, burun estetiği, karın germe, göz kapağı ve kaş kaldırma ameliyatı, yağ alma, kepçe kulak estetiği gibi estetik ameliyatlar ve dolgu, botoks, mezoterapi, ip askı uygulamaları şeklinde kozmetik cerrahi işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Bir yanıt yazın