MHP’li Kılavuz: “Türk kadınına kalkan eller en ağır şekilde cezalandırılmalıdır”

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz TBMM Genel Kurulunda konuştu. MHP’li Kılavuz yaptığı konuşmada kadına yönelik taciz, tecavüz ve şiddet fiillerini işleyenleri dile getirerek “Türk kadınına yönelik taciz, tecavüz, cinayet gibi fiiller işleyenler eşi benzeri görülmemiş cezalar almalı ve bir daha hiç kimse böyle bir alçaklığa cüret edememelidir” dedi.

MHP’li Kılavuz’un konuşması şu şekilde:

“Mersin’imizin Toroslar ilçesinde henüz hayatının baharındayken ayrıldığı nişanlısı tarafından sokak ortasında canice katledilen Raziye Oskay kardeşimizin ailesini ziyaretimizde acı feryatlarına şahit olduk. Anaların, babaların acıları dindirilmelidir. İnsanlıktan nasibini almamış canavar ruhlu katiller, Türk kadınına yönelik taciz, tecavüz, cinayet gibi fiiller işleyenler eşi benzeri görülmemiş cezalar almalı ve bir daha hiç kimse böyle bir alçaklığa cüret edememelidir.

Başta Raziye kardeşimizin hayatını kaybetmesinden dolayı yaşadığımız üzüntüyü dile getiriyor, ailelerin ve bütün insanların bir daha bu acıları yaşamamasını temenni ediyor, saygılar sunuyorum”

Bir yanıt yazın