Kaymakam Aslaner, meclis toplantısını izledi

Şubat ayı gündemini görüşmek üzere Sadık Altunok başkanlığında toplanan Silifke Belediye Meclisini İlçe Kaymakamı Abdullah Aslaner’de izledi. Belediye Meclis Salonda düzenlenen şubat ayı olağan meclis toplantısına katılan Silifke Kaymakamı Abdullah Aslaner yaptığı konuşmada, “Değerli Başkanım, kıymetli meclis üyelerimiz, bugün gerçekleştireceğiniz şubat ayı olağan meclis toplantısına ben de katılarak sizlerle birlikte olmak istedim. Hem sizleri tanımak, hem de bu çatı altında yürüttüğünüz çalışmaları izlemek istedim. Meclis çatısı altında aldığınız kararlar ve bu kararlarla birlikte belediyemiz tarafından hayata geçirilen hizmetleri ve projeleri de yakından takip ediyorum. Çok güzel çalışmalar yaparak, sağlıklı ve modern projeleri de hayata geçiriyorsunuz. Belediye Başkanımız Sadık Altunok başta olmak üzere siz değerli meclis üyelerimize ve belediye ekiplerimize başarılı çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Uyumlu çalışma her zaman başarı getirir. İlçemiz ve halkımızın menfaatine yönelik sürdüreceğiniz başarılı çalışmalarınızın devamını diler, hepinize kolaylıklar diliyorum” diyerek toplantıdan ayrıldı.

Altunok’ta konuşmasında, “Toplantımıza katılarak bizleri onurlandıran Kaymakamımız Abdullah Aslaner’in bu ziyareti bizleri daha da güçlendirmiştir. Birlik ve beraberlik içerisinde halkımıza ve güzel şehrimize hep birlikte hizmet etmek için bu çatı altında toplanıyoruz. Siz değerli meclis üyelerimizle uyumlu çalışmalarımıza devam ediyoruz. Siz değerli meclis üyelerimizle birlikte yaptığımız çalışmalar ve hazırladığımız projeler halkımız ve kentimizin daha modern ve daha yaşanabilir bir şehir olabilmesi içindir. Yürüttüğümüz çalışma ve projelerin hayata geçirilmesi konusunda bizlere verdiğiniz destekler için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

İmar, plan ve bütçe komisyonlarından gelen raporlarında aralarında bulunduğu yedi maddelik gündemi görüşmeye açan belediye meclisi, bu raporlar ve maddeler üzerinde karşılıklı görüşmeler yaparak oy çokluğu ile bu maddeleri karara bağladılar.(Haber Merkezi)

Bir yanıt yazın